Whitenergy 06585 12V/230V 800W USB

modifikované sinusoidy
USB
Ochrana proti přehřátí

• , zakoupeno v Digiboss

Protože se mi nechtělo kupovat elektrocentrálu a vozit ji stále sebou. Potřebuji občas použít elektronářadí a nemám všechno na akumulátory. I ty se musí občas dobíjet.
    (No a v autě mám tak asi kilo vaty v motoru.)
    Kdyby doma vypnuli proud, mám zálohu pro ledničku z velkého staršího akumulátoru. Mám na něj připojeny 12V WiFi a tablet přes zapalovačovou nabiječku z auta. Tady je i výstup 5V na nabíjení tabletu, mobilu a tak.

• Malý výkonný
  • , zakoupeno v suntech.cz

Produkt byl vybrán pro pohon vodního čerpadla při přečerpávání vody z potoka .Funguje na jedničku a ani se nezahřívá.Super!

Výstupní napětí
230V
Výkon
800 W
Výstupní křivka
modifikované sinusoidy
USB
Ochrana proti přehřátí

Konvertor napětí je dokonalé řešení pro osoby, které často jezdí autem, a chtějí bez omezení používat zařízení, která jsou napájena z elektrické sítě. Díky funkci přetváření stálého proudu (12V nebo 24V) na střídavý proud (230V) je možné napájení z baterie vozidla(ne za jízdy). Jedná se např. o zařízení jako notebook, kamera, nabíječka mobilního telefonu nebo baterií, DVD přehrávač.

Mezinárodní zásuvka. Pasují do ní jak české tak evropské a americké konektory.

Druh produktu Měnič napětí

Typ konektoru • AC Power

• USB
  • USB 2.0

Doplňující informace • nominální výkon: 800W

• špičkový výkon: 1600W
  • úplná ochrana vstupu a výstupu a ochrana proti přetížení
  • automatický restart a automatické vypnutí při přehřátí
  • poplašná signalizace a automatické vypnutí v případě slabého akumulátoru
  • vestavěný ventilátor pro odvod tepla
  • spolupracuje s většinou elektrických zařízení
  • výstupní napětí: 230V
  • signalizace provozu a poruch pomocí LED diody
  • konektor USB na krytu
  • kabely pro připojení k baterii
  • zařízení přizpůsobené pro instalaci 12V

Délka 217 mm

Čistá hmotnost 0,8 kg

Hrubá hmotnost 0,95 kg

3zákazníci nedoporučují produkt

• NEMÁ CHYBU JEDU NA TO FLEXU 500W,VRTAČKU 500W,PŘÍMOČARKU 650W OBČAS SICE VYPADNE,ALE VYPNU ZAPNU A JEDE DÁL. ZA TU CENU JSEM VÍCE NEŽ SPOKOJENÝ
  • , zakoupeno v Digiboss

(No a v autě mám tak asi kilo vaty v motoru.)

• Malý výkonný

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Když jsem bez proudu

• dobré

• Funguje.
    • Po připojení notebooku se zdrojem 170W, měnič každou chvíli při zvýšení odběru piští že je přetížen.

Velmi slabý.

• Nepoužitelný, neutahne ani 600w. Velké zklamání.

Škoda, že v době mého nákupu jsem nenašel někoho kdo má s tímto kusem zkušenost.

• , zakoupeno v Asus.cd

• Těch avizovaných 800W není reálných, prostě to neutáhne.

Příště se více budu zajímat o rezenze produktu.

• , zakoupeno v Itlevne.cz

• nízká cena